top of page

FREELIGHT: GÜNEŞ ÖPÜCÜĞÜ SAÇLARINIZDA

Ahmet Tunbul' da Freelights adlı yeni aydınlatma tekniğiyle tanışın.

Freelight, folyo tekniğiyle uygulanan geleneksel saç açma işlemlerinden daha yumuşaktır ve güzel bir şekilde beslenmiş ve bakımlı renk verir. Sonuç, çok boyutlu, doğal olarak güneş öpücüğü hissi veren tatlı bir renktir. Yeniden büyümede arkalarında düz çizgiler bıraktıklarından, stratejik olarak yerleştirilmiş vurgular için kullanılan geleneksel toz aydınlatıcılar kullanıldığında bunu elde etmek zordur.

Freelight tekniğinde saça yapılan dokunuşlar ince olduğu için, bu saç rengi stilii çok az bakım gerektirir. Kuaförünüzü bir sanatçı gibi düşünün, saçınızdaki en iyiyi ortaya çıkarıyoruz ve salonda değil, güneşte yaratılmış gibi görünen bir yaz rengini ortaya çıkıyor.


Diğer saç stillerinin aksine doğallığın ön planda olduğu bu işlemde, Esmerlerde, Freelight'ta bronz parlaklık elde etmek için altın şeritleri öneriyoruz, siyah saçlar için ise bir ton hafif sıcak tonlar öneriyoruz. Uzman kuaförlerimiz eşliğinde siz de teninize en uygun renk paletini bulun ve 2022' de doğal ve ferah saçlarınızla ışıldayın.

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

SOMBRE

bottom of page